„Váš poskytovatel bezdrátového připojení k Internetu v okolí Brna.“

Servis PC

Náš pracovník je schopný postarat se o vaše nemocné počítače ve všech fázích virových onemocnění, s důrazem na odstraňování závad, softwarové a hardwarové kontroly, optimalizaci výkonu nebo instalaci a reinstalace OS. Společnost poskytuje péči firemním i koncovým zákazníkům

 

Mezi hlavní zásahy patří:

 

Závady: Obsahují diagnostiku závady a její odstranění, pokud je to možné (mimo problémů s konfigurací sítí a internetu)

 

Softwarová kontrola: Zkontrolujeme obsah počítače, vyčistíme jej od případných virů, spyware, adware, dočasných souborů. Dále zkontrolujeme strukturu pevného disku a důležitá systémová nastavení.

 

Optimalizace: Obsahuje optimalizace výkonu zákaznických PC, provedení údržby Windows a jejich automatické nakonfigurování, nastavení automatických funkcí a služeb Windows, nastavení BIOSu

 

Instalace OS: Obsahuje instalaci operačního systému ( WIN 95,  WIN 98, WIN NT, WIN 2000, WIN ME, WIN XP, WIN VISTA).

 

Reinstalace OS: Obsahuje zálohu dat, reinstalaci operačního systému (WIN 95, WIN 98, WIN NT, WIN 2000, WIN ME, WIN XP,WIN VISTA) a nastavení stejného uživatelského prostředí jako v původní instalaci - instalace tiskárny, scanneru, MS OFFICE, atd.

 

Hardwarová  kontrola: Zkontrolujeme útroby počítače, vyčistíme je od prachu, vyčistíme od prachu i CD a DVD mechaniky, zkontrolujeme ventilátory.

 

Nákup a sestavení PC: Sestavíme Vám Pc dle vašich představ za velkoobchodní ceny.

 

Hlavním cílem naší firmy, je udržení co možná nejlepšího stavu počítačů a to ať již koncových , tak i firemních zákazníků. Tohoto závazku dosahujeme poskytováním základní a specializované péče .

Servisní kontakt

Informace o službách, technické poradenství a hlášení závad - Operátor Tel.: 777 229 941 , každý pracovní den od 8.00-17.00 h.

Jaké máme ceny připojení?

249 Kč/měsíc Připojení rychlostí 4 Mb/s 299 Kč/měsíc Připojení rychlostí 8 Mb/s 399 Kč/měsíc Připojení rychlostí 12 Mb/s 560 Kč/měsíc Připojení rychlostí 16 Mb/s

Kde poskytujeme připojení?

V současnosti poskytujeme bezdátové připojení k Internetu v obcích:

Všechny obce leží v okrese Brno-venkov.

Technická podpora

Technická podpora pro naše zákazníky, denně od 8.00 do 17.00:

Operátor
Tel.: 777 229 941

Email: internet@banetel.cz